A-klasa » Opole IV | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rundę Jesienną ekipy ŚLĄSKA mają za sobą tak więc czas na zasłużony odpoczynek
Po niżej przedstawiamy wszystkie tabele naszych drużyn
>>>
A-klasa gr.IV
1. | Stal Zawadzkie | 14 | 37 | 49 | - | 10 |
2. | Jedność Rozmierka | 14 | 37 | 48 | - | 14 |
3. | Chemik II Kędzierzyn (b) | 14 | 28 | 35 | - | 16 |
4. | Śląsk Reńska Wieś | 14 | 27 | 33 | - | 23 |
5. | KS Sławięcice | 14 | 25 | 46 | - | 29 |
6. | KS Górażdże | 14 | 22 | 25 | - | 24 |
7. | LZS II Przywory (s) | 14 | 18 | 27 | - | 28 |
8. | LZS Żywocice | 14 | 17 | 30 | - | 36 |
9. | LZS Kadłubiec (b) | 14 | 16 | 41 | - | 52 |
10. | Błękitni Jaryszów | 14 | 15 | 26 | - | 27 |
11. | Victoria Żyrowa | 14 | 14 | 35 | - | 49 |
12. | KS Chorula (b) | 14 | 14 | 28 | - | 41 |
13. | Piast II Strzelce Op. | 14 | 14 | 21 | - | 26 |
14. | LZS Kadłub | 14 | 7 | 15 | - | 42 |
15. | KS Cisowa (+) | 14 | 2 | 14 | - | 56 |
B-klasa gr. I
1. | Górnik Januszkowice | 8 | 22 | 25 | - | 3 |
2. | LZS Kotlarnia | 8 | 20 | 37 | - | 8 |
3. | Porawie II Większyce | 8 | 17 | 21 | - | 6 |
4. | Śląsk II Reńska Wieś | 8 | 9 | 18 | - | 19 |
5. | Zawisza St. Kuźnia | 8 | 9 | 8 | - | 23 |
6. | LZS Kobylice | 8 | 8 | 15 | - | 25 |
7. | Odrzanka Dziergowice | 8 | 6 | 9 | - | 16 |
8. | LZS St. Koźle | 8 | 6 | 12 | - | 24 |
9. | Ruch Steblów | 8 | 4 | 6 | - | 27 |
Juniorzy II Liga gr. II
1. | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 12 | 34 | 47 | - | 9 |
2. | Chemik Kędzierzyn | 12 | 28 | 38 | - | 10 |
3. | Polonia Nysa | 12 | 24 | 48 | - | 24 |
4. | LZS Walce | 12 | 20 | 29 | - | 26 |
5. | Śląsk Reńska Wieś | 12 | 19 | 32 | - | 24 |
6. | Odrzanka Dziergowice | 12 | 17 | 37 | - | 32 |
7. | Unia Krapkowice | 12 | 15 | 20 | - | 21 |
8. | LZS Jasienica D. | 12 | 14 | 29 | - | 42 |
9. | Jedność Rozmierka | 12 | 13 | 29 | - | 31 |
10. | Victoria Żyrowa | 12 | 12 | 21 | - | 36 |
11. | Odra Koźle | 12 | 11 | 20 | - | 37 |
12. | LZS Piotrówka | 12 | 11 | 15 | - | 36 |
13. | Polonia Biała | 12 | 7 | 22 | - | 59 |
Juniorzy młodsi II Liga
1. | Odra II Opole | 8 | 19 | 29 | - | 8 |
2. | Unia Tułowice | 8 | 18 | 22 | - | 14 |
3. | Polonia Głubczyce | 8 | 15 | 37 | - | 17 |
4. | Chemik Kędzierzyn | 8 | 14 | 25 | - | 21 |
5. | LZS Przywory | 8 | 13 | 19 | - | 14 |
6. | Stal Zawadzkie | 8 | 12 | 16 | - | 21 |
7. | Śląsk Reńska Wieś | 8 | 8 | 13 | - | 22 |
8. | Małapanew Ozimek | 8 | 4 | 14 | - | 27 |
9. | Unia Kolonowskie | 8 | 1 | 9 | - | 40 |
dzisiaj: 7, wczoraj: 39
ogółem: 1 250 000
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 17 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Brak aktywnych ankiet. |